فروشگاه اینترنتی جیله
No products in the cart.

حریم خصوصی

 حریم خصوصی :

با توجه به پذیرش توافق نامه های موجود در این سایت جیله، متعهد می شود تا به حریم خصوصی مشتریان خود احترام بگذارد و تمامی این تعهدات را در این صفحه به اشتراک بگذارد تا کاربر با خیالی آسوده اطلاعات خود را در پنل کاربری خود در سایت وارد کند.

نکته ی دیگری که در خصوص حریم خصوصی جیله باید بیان کرد این است که، این اطلاعات افشا نمی شوند مگر این که توجیهی قانونی داشته باشد.

جیله با در نظر گرفتن حریم خصوصی شما کاربران گرامی، برای خرید، پرداخت و یا ثبت نظراتتان، اطلاعاتی را از شما می خواهد تا بتواند خدماتی با امنیت بالا خدمتتان ارائه دهد. همچنین برای لوازمی که توسط مشتریان خریداری شده اطلاعاتی مانند نشانی محل زندگی، شماره موبایل، ایمیل و…. نیاز است که در شرایط ضروری ( هماهنگی برای ارسال محصول  و یا اعتبار سنجی ) به آن ها دسترسی داشته باشند.

و نکته ی دیگری که در خصوص حفظ امنیت و حریم خصوصی کاربران سایت جیله وجود دارد، این است که در طول مدت زمان خرید فاکتور رسمی از سوی فروشگاه برای مشتریان صادر می شود به همین دلیل این سایت به اطلاعاتی چون کد ملی و یا شناسه ملی مشتری نیاز دارد.

در نظر داشته باشید که تمامی هماهنگی ها و مکاتبات با مشتری از طریق تمامی اطلاعاتی که مشتریان داحل پنل کاربری خود در سایت ثبت می کنند، برقرار می شود.

پس از امنیت اطلاعاتی که وارد پنل کاربری خود در سایت می کنید مطمئن باشید چرا که ما این اطلاعات را دراختیار مراجع دیگر قرار نمی دهیم.

سایت هایی هستند که تحت عنوان سایت های فروشگاهی اطلاعات افراد را فروخته و یا با مراجع دیگر در اش به اشتراک می‌گذارند اما خیالتان از جمله در این در این مورد راحت باشد چراکه تنها مالک اطلاعات شما جیله می باشد و این اطلاعات به هیچ وجه فروخته شده و نه به با مرجع دیگری به اشتراک گذاشته می شود.

 اما علاوه بر آن اگر هنوز هم در مورد اطلاعات خود نگرانی دارید  باید به شما بگویم که بعضی از این سایت را می توان بدون وارد کردن اطلاعات استفاده کرد.

 چون از کاربران خود برای سرویس دهی و خدمات‌دهی بهتر نام کاربری آدرس پست الکترونیکی رمز عبور و شماره تلفن میخواهد اما شما  مطمئن شوید که این اطلاعات شما به شخص ثالث دیگری داده نمی‌شود و تنها کسی که قادر به تغییر و یا دیدن اطلاعات شما می باشد خودتان هستید به عنوان مثال اگر اطلاعات اضافی در پنل کاربری خودتان ثبت کنید اطلاعاتتان غیر اجباری محسوب می‌شود.

 نکته دیگری که باید بیان شود در خصوص ویرایش و تبدیل اطلاعات شخصی شما می باشد شما کاربران گرامی می توانید کلیه اطلاعات خود را در بخش حساب‌من یا my acount تغییر بدهید این اطلاعات شامل تمامی اطلاعاتی است که شما داخل سایت وارد کردید.

نکته بعدی که قابل بیان می باشد در خصوص کوکی هاست. ما در اختیار شما کاربران گرامی کوکی‌های قرار دادیم تا هنگامی که برای ورود به پنل کاربری خود به سیستم اطلاعات خود را وارد کردیم اطلاعات را از طریق این کوکی ها ذخیره کنید اگر بخواهید مجدد به حساب خود وارد شوید و اطلاعات خودتان را فراموش کرده باشید این کوکی ها به صورت خودکار اطلاعات شما را وارد کرده و شما را به سایت فروشگاهی وارد می ‌کنند.

حال سوال برای کاربران سایت پیش می آید تا چه زمانی اطلاعات شما توسط سایت حفظ می‌شود  در پاسخ به این سوال باید گفت که  اطلاعاتی که توسط کاربران در وبسایت جیله ثبت می شود،  به صورت خودکار توسط سایت ذخیره می‌شوند و  و تنها توسط خود کاربر قابل  مشاهده و قابل تغییر دادن می باشد.  علاوه بر شخص کاربر مدیران وب سایت هم این اطلاعات را می توانند مشاهده کنند.

گاها کاربران می پرسند چه اطلاعاتی باید در سایت ثبت کنیم؟

  1. اطلاعاتی مانند نام کاربری، ایمیل، نظرات کاربران باید توسط کاربران وارد شود.
  2. این اطلاعات از طریق فرم های ثبت نام و فرم نظرات از کاربر دریافت می شود.

در سایت جیله کاربران در مورد لوازم و محصولات مختلف هر نظری که دارند می توانند درج کنند اما این سایت این امکان را دارد تا بعضی از نظریه های ثبت شده توسط کاربران را با توجه به قوانین وب سایت ها تغییر دهد. همچنین اگر کاربری نظرات توهین آمیز با قصد مجرمانه را ثبت کند، می تواند از اطلاعاتی که کاربر در سایت ثبت کرده، پیگیری قانونی را انجام دهد.

به این نکته نیز توجه داشته باشید که مسئولیت حفظ رمز و نام کاربری با خود کاربر می باشد چرا که با حفاظت از امنیت پسورد خود می توانید از سو استفاده های احتمالی توسط سود جویان جلوگیری کنید و هر گونه خسارت هایی از طریق عدم رعایت مسائل فوق باشد، تماماً بر عهده کاربر است.

نکته دیگری که باید رعایت کنید این است که اگر سیمکارت خود را به شخص دیگری فروخته اید، شماره ثبت شده در پنل کاربری خود برای افزایش امنیت و جلوگیری از خسارت های احتمالی تغییر دهید.

همان طور هم که در ابتدای مطلب خدمت شما کاربران گرامی بیان کرده ایم، اطلاعات شما در حفاظت سایت باقی می ماند به هیچ مرجع یا اشخاصی انتقال داده نمی شود مگر در شرایطی که به دلیل داشتن حکم قضایی مجبور به ارائه اطلاعات مشتری به آن مرجع باشند و در این صورت هیچ گونه مسئولیتی در برابر افشای اطلاعات کاربر ندارد و با اعلام رضایت در خصوص ثبت اطلاعات حق هر گونه اعتراض و نا رضایتی را از خود گرفته است.